Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

říj
27

27.10.2018 - 29.10.2018

V roce 2018 je podle starého, chaldejského systému vládnoucí planetou Venuše, patronka lásky, vztahů, umění, žen a krásy. Je jisté, že budeme řešit především partnerské vztahy, vztahové rošády, milostné trojúhelníky, flirty i osudové lásky. Prověřovány na poli lásky budou všechna znamení, v milostných, rodinných i přátelských vztazích budeme hledat řád, harmonii a opravdové souznění s těmi, kteří jsou v našem životě. Určitě dojde i na dramatické rozchody, zklamání a nenaplněné lásky.

To, co bychom si měli v příštím roce uvědomit je, že tím nejdůležitějším vztahem a láskou je láska k životu, světu a Bohu. Na pomyslném žebříčku jsme tím nejdůležitějším člověkem v našem životě my sami a není to sobecké. Budeme mít dostatek lekcí, kdy se budeme učit sebelásce a sebepřijetí.

Další - pomalé planety nás budou také ovlivňovat. Jupiter, planeta štěstí a růstu je až do listopadu 2018 ve znamení Štíra. Proto právě Štíři mohou dát mnohé komplikované záležitosti do pořádku. A určitě toto spojení přinese větší zájem o duchovní vývoj, esoterické nauky a touhu po vnitřních, hlubokých změnách.

Planeta zkoušek a tzv. velký učitel - Saturn bude ve svém znamení Kozoroha, můžeme proto očekávat společenské čistky, může dojít k tzv. vyšší spravedlnosti, které lidově říkáme „boží mlýny.“ Určitě nás tato konstelace donutí dělat pořádek v našich životech, nebát se a postavit se na stranu pravdy.

Uran, planeta velkých změn prochází znamením Berana a v květnu přejde do znamení Býka, což se konzervativnímu, zemnímu znamení nebude líbit. Býci se mohou cítit jako na houpačce, nic nebude jisté, vše ve změnách a pohybu, což ale nakonec může přinést i dobré, zásadní změny.

Podle numerologie je rok 2018 rokem „dvojky,“ protože dvojka je duální číslo často se v tomto roce řeší přátelské a partnerské vztahy. Jsme více otevření druhým. Tento rok se výborně hodí pro navázání nových vztahů, jsme tolerantní a přátelští a dokážeme druhým více naslouchat. Často se může změnit i náš životní styl a způsob, jakým sami sebe vnímáme.

Podle čínské astrologie vládne nastávajícímu roku přátelské znamení zemního Psa. Nový rok se ponese ve znamení přátelství, touhy po přijetí, toleranci a souznění s druhými lidmi. Toto znamení je také symbolem přátelství, věrnosti, důvěry a také vděčnosti „za svojí smečku,“ sounáležitost s určitou skupinou, rodinou, klanem, zemí...

Určitě se můžeme těšit na zajímavý rok, ve kterém se budeme učit žít naplno, opravdově, bez strachů a obav, skrze druhé poznáme více sami sebe, svojí sílu a možnost svůj život prožít naplno.

Věra Várady

www.astro-varady.cz, www.diva-shop.cz

Autorka článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze v sobotu 25.11.2017 v Učebně B od 15.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 173 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život