Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

říj
27

27.10.2018 - 29.10.2018

s mongolskou šamankou a léčitelkou Zadou Bayarjargal

Byla to náhoda, nebo můj osud? Jednoho dne mi moje známá řekla o mongolské paní, která má neobyčejné schopnosti. Vidí věci, co ostatní nevidí, mluví s duchy, zdravotní problémy pozná při pohledu na člověka, vidí na něm tmavé fleky. Moc mě to zaujalo a tak jsem ji také zkusila navštívit. Byla jsem moc překvapená. Nejenom, že poznala mé zdravotní problémy, ale také můj strach a malé sebevědomí, které mám skoro celý život. Popsala mi i tři lidi v mém okolí, kteří mi závidí a tím na mě házejí negativní energii. Což byla pravda. Při tom mi popsala problémy mého manžela i jeho podobu, aniž by ho kdy viděla. To jsem byla překvapena ještě více.

Přišla prohlédnout náš dům, jaká tu je energie a co tu vlastně uvidí dobrého či špatného. Popsala mi dva duchy, kteří tu žijí stále s námi a berou nám energii. Ten popis plně odpovídal fotkám bývalých majitelů domu, kteří již zemřeli. A tak jsme se domluvili na vyčištění domu a na léčbě. Mě především téměř zbavila strachu, manželovi uvolnila psychický blok, jehož počátek byl už na vojně a událostmi dalších let se to stupňovalo.

V příbuzenstvu máme člověka, který se léčí dlouhodobě s nemocnou psychikou a je stále utlumený. Toho přímo postavila na nohy. Další osobu postavila na nohy po mrtvici. Její léčení je specifické. Léčí zároveň stránku fyzickou, psychickou, i duchovní. Některé své schopnosti dostala od Boha, některé zdědila po svém dědovi, jenž byl uznávaným šamanem v Mongolsku a další čtyři generace mužů před ním v jeho rodu byli známy šamanským uměním. Její otevřené třetí oko je neuvěřitelné. Lidí s takovýmto darem, jaký má Zadaa Bayarjargal je hodně málo. Je mi velkou ctí, že jsem dostala tu možnost se s ní setkat.

Kamila Kabrtová

Mongolskou šamanku Zaadu BayarJargal budete moci poznat na výstavě Ezotera 25.-26.11.2017 v Praze, kde bude mít přednášku a také po celou dobu bude mít poradnu ve výstavním prostoru.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 292 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život