• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

16.-18.02.2018
51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

25.11.–26.11.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Než jsem se začala věnovat masážím, práci s tělem a terapeutickému bodyworku, vůbec jsem netušila, jak rozmanitý svět se mi tím otevře před očima a jak fascinující bytosti my lidé jsme.

Tao vědomého doteku tak bylo dalším dílem do skládačky nekonečného spektra možností práce s lidským tělem a jeho harmonizaci, léčení a otevírání se potěšení, které máme v našem těle neustále k dispozici. Člověk by si řekl, že je to ta úplně nejpřirozenější věc. Ve své praxi jsem se však nesetkala zatím s člověkem, který by nebyl nějak zraněný v oblasti intimity, vztahu k sobě, ke svému tělu či druhým lidem a mnozí z nás v sobě neseme ještě silné otisky křesťanského pohledu na sexualitu, která za sebou zanechala esenci potlačení a znesvěcení té nejprimárnější a nejsilnější energie ve vesmíru. Většinu z nás nikdo neučil, jak se správně dotýkat, jak se skutečně cítit a vnímat. A tak se nám během našich pokusů o sbližování možná někdy stalo, že jsme se začali zavírat, možná jsme začali mít strach se druhých nebo sebe sama dotýkat.

A setkala jsem se i s lidmi, kteří nikdy nepoznali láskyplný dotek, ani od rodičů, ani od svého partnera. A tak ho ani neumějí dát. Tao vědomého doteku je pro mě nástrojem, který v bezpečném prostředí pomáhá najít cestu zpět ke svému tělu, k přirozenému prožívání svého těla jako posvátného chrámu naší duše, kterým vskutku je. Tao vědomého doteku obsahuje velmi široké spektrum nejrůznějších druhů a forem doteků, vycházejících z těch nejstarších indických masážních tradic, včetně ajurvédy, tantry, taoismu či šamanismu. Pomáhá nám uvědomit si sebe sama skrze prožití nejrůznějších intenzit fyzické reality. Pomáhá nám zahojit stará fyzická traumata a prožívat blaženost, naplnění, pocit bezpečí a radost z blízkosti, která je bezpečná, vědomá, přítomná a milující. Umožňuje nám také prozkoumat a posouvat naše osobní hranice a zjistit, co nám vlastně dělá dobře. Zjistíme, že dotek má různé druhy energie. Že existuje dotek, který nás může energeticky velmi povzbudit nebo nás naopak dostat do hluboké meditace. Nebo že existuje také dotek, který může působit velmi nepříjemné pocity na straně přijímajícího. Už cítíte, co je myšleno tím Taem? Nekonečnost…protože každý z nás je jedinečný a každý potřebuje něco jiného. Tao vědomého doteku počítá s touto delikátností každého člověka a přináší velmi široký prostor pro prozkoumání toho, co je nejlepší právě pro vás.

A tak bych vás ráda pozvala na tuto dobrodružnou cestu sebepoznání v bezpečném prostoru mého studia v Praze. Objednat se můžete telefonicky nebo emailem.

Michaela Končelová

https://www.facebook.com/SatchitanandaMysticArtOfMassage/

Autorka článku bude na toto téma přednášet na festivalu Miluj svůj život v Praze v pátek 27.10.2017 v učebně E od 13.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout