Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

Nemoci nevznikají z jedné příčiny, vždy je to soubor příčin, který je u každého člověka jiný, i když má nemoc stejné lékařské označení. Plísně jsou jednou z takových věcí, která se spolupodílí na vzniku mnoha nemocí.

Ohrožují nás plísně vnější i vnitřní. Vnější plísně mohou být všude okolo nás (vlhké stěny, kontaminované oblečení, půda…). Velmi nebezpečné jsou plísně, které dostaneme do těla spolu s jídlem. Nejvíc nebezpečné jsou ty, které rostou na tuku, neboť produkují aflatoxiny, které poškozují játra.

Daleko častější nám však škodí plísně, které se přemnožují v našem organismu. Ve zdravém těle máme ve střevech plísně, které nám pomáhají v trávení a odstraňují těžké kovy. Problém nastane tehdy, když se tyto plísně přemnoží na úkor ostatních symbiotických bakterií a vznikne dysbióza. Přemnožené plísně pak zatěžují nejenom střevo a jeho imunitní systém, ale podílí se na mnoha nemocech, např.: gynekologických, kožních, zažívacích, a také svými produkty zatěžují játra. Plísně živíme špatně složenou stravou, která má přebytky. Ale i jednoduchým cukrem, ovocem, kombinací ovoce a obilí a podobně. Léčba plísní není jednoduchá věc, je třeba nejprve zlepšit kvalitu střeva a hlavně plísně neživit. Pak můžeme zregenerovat orgány, které plísně zatěžují.

MUDr. Vladimíra Strnadelová - absolvovala fakultu všeobecného lékařství v Olomouci, atestovala v oboru neurologie. Následovala další studia v tradiční čínské medicíně, akupunktuře, homeopatii, dietologii. Má za sebou studium a stáže u nás i ve světě (Srí Lanka, Thajsko, Holandsko, Švýcarsko) a víc než dvacet let praxe v přírodní medicíně. Jan Zerzán se před víc než 30 lety vyléčil z onkologického onemocnění pomocí stravy. Od té doby studuje nejrůznější dietologické směry u nás i v zahraničí. Vede mnoho let dietologickou poradnu a provádí testování individuálních potravinových zátěží. Oba jsou autory mnoha článků v nejrůznějších časopisech i odborné literatuře, vystupovali v mnoha televizních i rozhlasových pořadech. Patří jim autorství několika knih, pravidelně přednášejí a pořádají kurzy a tábory s výukou zdravé stravy a životního stylu.

MUDr. Vladimíra Strnadelová, Jan Zerzán

Autoři článku budou přednášet na festivalu Miluj svůj život v Praze v pátek 27.10. 2017 v Učebně A od 14.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 1604 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život