• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

16.-18.02.2018
51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

25.11.–26.11.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Téměř 15 let praktikuji terapie za pomocí technik HAP (hlubinná abreaktivní psychoterapie), RSK (rodinné a systemické konstelace) a metody EFT. Zhruba před čtvrt rokem jsem na You tube sledoval záznam ukázky techniky AccessBars®. Po deseti minutách jsem zjistil, že pociťuji stejnou energii v sobě, energetické pole okolo mě a pocity, které popisovala dáma, jež v oné ukázce byla klientkou. S úžasem jsem pochopil, že předváděná technika je založena na kvantovém léčení a není omezena časem ani prostorem. Následně jsem prošel nejprve praktikujícím a dále učitelským kurzem této metody.

Access Bars® je pilotní technikou AccessCounsciousness®, což je soubor nástrojů a procesů k otevření vědomí, uvolnění polarity a bytí v přítomnosti. Jeho zakladatel Gary Douglas (USA) se více jak před dvaceti lety dostal do těžké životní krize, kdy mu nic nefungovalo. Léta hledal smysl svého bláznivého života a dělal to, co by mu mělo přinést štěstí a nepřineslo, až ho napadly otázky: „Kým mohu být, co mohu dělat, mít, vytvořit nebo vyprodukovat, aby můj život a svět byl lepším místem? Co si mám uvědomit, vědět a být, aby můj život stál za to ŽÍT?“ To byl prvotní impuls vedoucí ke vzniku této techniky, v které terapeut působí doteky na 32 bodů na hlavě klienta.

V praxi: Rozproudíme energii přes třetí oko a zátylek, potom přes chodidla a následně přes dlaně, čímž aktivujeme mentální, fyzické a emoční pole. Dále prsty spouštíme Barsy na hlavě, což umožňuje čistící a harmonizační proces pro všechna životní témata. (kreativita, peníze, léčení, naděje a sny, smutek, radost, sexualita atd.) Veškerý tento proces je obalen úžasnou živoucí energií kvantového pole.Terapeut používá čistící prohlášení a pracuje s mantrou: „Celý svůj život procházím s lehkostí, radostí a oslavou (Glory).“

To co specifikuje tuto metodu je, že Vše je o bytí v otázkách - ty otevírají vědomí a mění energii dané situace. Místo hodnocení si mohu položit otázku: Jak to mohu příště udělat lépe?

Zkuste si to… Nehledejte odpověď, jen zůstaňte v této otázce. Vnímáte ten příliv energie…? Ego má okamžitou odpověď, která nic neřeší, ale naopak nás omezuje v dualitě.

Napravujeme jak fyzické, tak psychické problémy. Rozpouštíme staré, nepotřebné programy, systémy přesvědčení, emoce apod. Funguje to podobně, jako když zmáčknete tlačítko DELETE u vašeho počítače. Je to taková síla, že při terapii je nutné odložit hodinky, protože probíhající energie jsou schopné je zničit. Výborné výsledky jsou u léčení autismu, Alzheimerovy choroby a podobných psychických onemocnění. Na fyzické úrovni nejsou výjimkou navrácení vybočených kyčlí v průběhu terapie, které měl klient špatné od narození, nebo zapadnutí vyhřezlé plotýnky zpět. Co si kdo dovolí, to je i možné…

Access Bars® je poměrně jednoduchá, ale velice účinná technika, kterou se může naučit každý. Můžete si udělat jednodenní intenzivní kurz a vylepšit život sobě, druhým i planetě Zemi. Těším se na vás na kurzu, nebo na terapii. Vše ke mně přichází s lehkostí radostí a láskou.

Jan Horáček

terapeut, kouč, lektor osobního rozvoje

www.accessacademy.cz, www.zazrakyvpraxi.cz

Autor článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze v neděli 17.9. 2017 v Učebně B od 11.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout