Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

Elixír zdraví a věčného mládí

 „Každý znás má své zdraví ve svých rukou a je jenom na nás jak nasloucháme svému tělu.“

O aloe vera se toho napsalo už hodně. Účinky jsou známé celá staletí, jsou přístupné různé studie o jejích léčebných účincích pro lidstvo, které rovněž dokazují i výzkumy. Velmi důležité jsou klimatické podmínky, v nichž roste. Aloe z Kanárských ostrovů je známá tím, že roste na vulkanické a ekologicky čisté půdě, která je bohatá na minerály, a tím má i větší léčivé účinky, než aloe z jiných území.

Důležité je pít kvalitní aloe, bez ochucovadel a zahušťovadel. Ráno probudit své tělo douškem kvalitní aloe a posílit ho ke každodenní práci je super investice do svého těla. Také v kosmetice je důležité používat krémy z aloe, bez parabenů, alkoholu, hliníku a další chemie, protože naše tělo a celý organizmus denně přetěžují různé chemické látky, které způsobují alergie a další civilizační nemoci.

V čem je například aloe vera tak důležitá pro člověka?

• řeší záněty v těle, v ústech, zánět dásně, hrtanu, afty, průdušky.

• pomáhá při trávení, časté plynatosti, plnosti žaludku, překyselení.

• řeší problém s vyprazdňováním, čistí sliznice střev, upravuje stolici, řeší hemoroidy.

• pomáhá předcházet diabetu, snižuje hladinu cukru, cholesterolu a vysokého tlaku.

• podporuje činnost jater a přirozeně je detoxikuje.

• regeneruje naše buňky a omlazuje je.

• řeší problém kůže, ekzém, lupénku, různé pupínky a fleky.

• zklidní nás, obsahuje dostatek vitamínů, minerálů a dalších pro naše tělo nezbytných látek, které dokážou uvést naše tělo dát do rovnováhy a zklidnit.

Vše samozřejně není jenom o aloe, důležitý je třeba i pitný režim a kvalitní strava. Aloe z Kanárskych ostrovů je čistá, má specifickou chuť listu aloe zpracovaného za studena. Není ředěná, je silná, má daleko silnější a rychlejší účinky na naše tělo. Co je důležité, je připravována podle starých receptur, tudíž bez chemie. Při výrobě krémů se používají našemu tělu prospěšné kvalitní oleje. Kůže potom zůstává jemná až sametová. Aloe nás léčí zevnitř, pokud ho pijeme a zvenčí pokud se jím mažeme. Proto se říká, že aloe vera je elixír zdraví a věčného mládí. Přeji vám hodně zdraví a dobré rozhodování.

Jaroslava Letková

majitelka Dael s.r.o., www.dael.cz

Srdečně vás zveme k návštěvě našeho stánku na výstavě Ezotera v září, nebo na festivalu Miluj svůj život v říjnu v Praze.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 1618 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život