• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

16.-18.02.2018
51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

25.11.–26.11.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Strach! Všichni jsme se s ním set-kali, všichni jsme zažili, co s námi provádí, všichni jej důvěrně známe. Všichni víme, jak paralyzující mohou být jeho účinky a jaký to má dopad na naše konání. Je mnoho způsobů jak se strachem pracovat, můžeme jej přehlížet, nebo potlačit, což ovšem nic neřeší, nebo jej můžeme přijmout, zpracovat, pochopit a tím pádem propustit a opustit. Tak, aby nebyl překážkou v našem konání. Jednou z velmi dobrých, rychlých a účinných metod je chůze po střepech, neboli glasswalking.

Už slyšíte řinkot tříštícího se skla? A teď si představte, jak vám praskají ostré střepy pod nohama, vaše chodidla se jich dotkají, cítíte jejich ostré hrany a víte, že každou chviličku musí proříznout plosku vaší nohy... všichni přece víme, že rozbité sklo má ostré hrany a o střepy se můžeme lehce pořezat. Každý už jsme to zažili. Tak proč dělat něco, o čem dopředu víme, jak to dopadne? Proč vstupovat do hromady střepů, když vím, že mně pořežou? Právě proto, abychom svému mozku, nebo přesněji tomu „šotkovi“, který nám našeptává, co můžeme a nemůžeme, co zvládneme a nezvládneme, ukázali, jak moc nám lže. Jak fungujeme podle toho, co nás naučili a co jsme v minulosti viděli.

A pokud si dovolíme vystoupit ze své komfortní zóny a pokud si dovolíme zkusit to, co jsme ještě nezkusili, můžeme zažít, co jsme ještě nezažili. Třeba transformaci během pár vteřin. Transformaci svého strachu, svých přesvědčení, svých programů a znalostí fyziky. Získáte zkušenost, že pokud plně zaměříme pozornost do jednoho bodu, zde na svá chodidla a jdeme do akce. Vstoupíme na koberec střepů a po celou dobu se plně soustředíme na to, co děláme, klademe pravou nohu před levou a levou před pravou, staneme se součástí zázraku. Popřeme fyzikální zákony, popřeme i naše zažité a tisíckrát ověřené programy a přesvědčení a pochopíme, že strach je jen iluze, jen naše představa. Že pokud si to dovolíme a věříme, že je to možné, dokážeme nemožné.

A věřte, že budete mile překvapeni, jak příjemná je chůze po koberci střepů. Lepší a příjemnější masáž chodidel budete těžko hledat.

Co všechno nám tedy chůze po střepech přináší? Zvýšení sebevědomí, důkaz vlastní odvahy, cestu k rovnováze, vědomí vlastních možností a schopností. Zažijeme na vlastní kůži, přesněji chodidlech, že při plně zaměřené pozornosti překonáme překážky, které se nám jevily, jako nepřekonatelné.

Bc. Milan Chadima

Autor článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze v sobotu 16.9.2017 v Tělocvičně od 14.00 hod. Dále také na festivalu Miluj svůj život v Praze v pátek 27.10.2017 v Tělocvičně 2 od 15.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout