Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

„Bosenské pyramidy“ je pojem, který stále ještě rozděluje nejen veřejnost, ale i odborníky. A to i dnes, kdy po letech výzkumů bylo prokázáno, že útvary v údolí pyramid kolem městečka Viskoko splňují všechny znaky, které jsou potřeba pro to, aby se dal útvar označit pojmem pyramida.

Informace, že by v Bosně mohly být pyramidy, kolem mě prošla už před pár lety. Teprve ale letos v červnu si mě pyramidy skutečně zavolaly a já se se skupinou dalších nadšenců vydala na cestu. Ještě při odjezdu, kdy jsem už byla natěšená, jsem pořád ještě byla v tom základním nastavení, že si jedu sama ověřit, jaká je skutečná pravda.

Už příjezd do městečka Visoko byl pro mě velmi zvláštní. Jako by mě tam cosi táhlo. Pocit, že tam nejsem poprvé, že se vracím domů, byl něco, co jsem tam zažívala na každém kroku. A později jsem zjistila, že to je pocit, který tam zažívá v podstatě každý.

Příběhy, které se následně začaly rozehrávat, jsou na dlouhé povídání. Co bylo zajímavé, a opět jako zkušenost řady dalších lidí, kteří u pyramid byli, celý pobyt se odehrával v pocitech radosti až euforie ze života. Všechno prostě plyne samo a člověk jenom je součástí toho, co se odehrává, plyne s ději, událostmi, se životem samotným. Synchronicity probíhají na každém kroku a vše se krásně propojuje.

Jeden takový řetěz se odehrál i na konci naší výpravy, kdy úplně poslední den ráno jsme se potkali u tunelů v Ravném s místním rodákem, filmařem a dokumentaristou Vinko Totićem.

Vinko žije už od občanské války v Kanadě, do Bosny se začal vracet pravidelně zhruba před 9 lety, kdy si ho pyramidy zavolaly. Tenkrát začal sbírat filmový materiál o všem, co se kolem pyramid dělo a děje. Vytvořil dva celovečerní dokumentární filmy, ten novější - zaměřený na spiritualitu a léčivé účinky pyramidy Slunce „Jak dole, tak nahoře“ měl světovou premiéru v Kanadské Ottawě v květ-
nu letošního roku. Nejde zde popsat celý
řetězec událostí, které nás dovedly k našemu prvnímu velmi krátkému setkání, na kterém se objevila možnost spolupráce, a k naprosto neuvěřitelnému setkání druhému, které následovalo o několik hodin později a během kterého už došlo ke konkrétním dohodám a prvním velmi jasným nápadům. A výsledkem je připravovaná československá premiéra zmiňovaného filmu v Praze za osobní účasti jeho autora.

Přijďte si na výstavu Ezotera poslechnout osobní příběh autora obou filmů, jak ho jeho 9-ti letá práce na filmech o pyramidě Slunce ovlivnila v jeho osobném životě a v utváření názoru na život a svět kolem nás. Nebudou chybět ani ukázky z filmů a osobní zkušenosti z návštěvy pyramid a toho, jakým způsobem mohou přispět nejen k našemu léčení, ale i to, jak mohou pomáhat při ladění našich vibrací a zvyšování úrovně vědomí každého z nás. Přednáška bude překládána do českého jazyka.

Budeme rádi, pokud přijmete naše pozvání na cestu k sobě, do svého nitra a ke své vlastní vnitřní Pravdě. Pozvání na cestu Domů.

Informace o bosenských pyramidách, onašem filmovém turné, ale i o dalších projektech, které připravujeme u pyramid, najdete na naší stránce www.tajemstvibosenskychpyramid.cz

Jana Pozlovská 

Přednáška Tajemství Bosenských pyramid se bude konat na výstavě Ezotera 16.9.2017 v Učebně A od 17. 00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 1614 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život