• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život

7.7.-9.7.2017
49. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

20.5.–21.5.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Dari Puspa Kabardina - Vlastním jménem Darina Kabardina, ředitelka spolku Přátelé MILI FEST, z.s., spisovatelka autobiografických knih - Realita snů a Sen se stává realitou, vystudovaná grafoložka a konzultantka pro osobní rozvoj, lektorka jógy - kundaliní jógy a vývojové kineziologie.

Spolek Přátelé MILI FEST, z.s. letos již čtvrtým rokem pořádá MILI FEST 2017. Tento festival vznikl za podpory přátel a kamarádů, kteří chtějí podporovat nadané děti v naší zemi. Cílem je, aby se média a lidé dozvěděli o talentovaných a nadějných dětech z našeho kraje, kteří pravidelně reprezentují svůj kraj i za hranicemi naší země. Zároveň podporujeme i neziskové organizacé a spolky, které nedostávají možnosti se plně rozvíjet a realizovat. Postupně se zdokonalujeme a ucelujeme tento projekt. K dnešnímu dni podporujeme vybrané sportovní oddíly, umělecké kroužky, spolky a neziskové organizace, které nemají možnosti dotací či možnosti sponzorů. Snažíme se přes přátele a lidi stejného smyšlení, kteří mají možnosti, propojit tyto organizace s podporujícími.

 

Myšlenka tohoto festivalu vznikla na základě úmrtí mých přátel na sarkom, tumor. Přemýšlela jsem, čím to je, co se skutečně děje? Rakovina jako taková, už byla objevena před více než 2000 lety př. n. l., jak to, že teď lidé více umírají? Čím to, že teď je tolik nemocných lidí? Každý jsme Světem světa, ve kterém žijeme. Pochopila jsem, že když se bude pořád nemoc podporovat, tak tady pořád bude. Mám veliký respekt a úctu k lidem, kteří pomáhají a dělají společnost lepší. Všichni však víme, že to, že se rodí tolik nemocných dětí s nevyléčitelnou nemocí, je způsobeno nemocnou společností. Děti mají různé defekty. V dnešní době je už známo, že vše je v mentálním těle a nebo emočním těle, obé jsou části naší bytosti, našeho celku. Pokud je tenze dlouhodobá, musí zákonitě vzniknout defekt. Odstranění tenze je způsob odstranění defektů, poruch, nemocí. Jenže jak, když v dnešní době se na nás valí nátlak ze všech stran?

Mé probuzení do reálné reality bylo kruté a musela jsem se s tím naučit žít. V té době nebyly možnosti, které jsou dnes a zmínka, že si jdu koupit sádrového andělíčka, způsobovala v mém okolí podezření ze sekty. Byl to velice náročný a pracný vývoj, do kterého jsem se pustila vlastní silou. Boj, odevzdanost, prohra, výhra, vše se střídalo a podepisovalo na psychice. Nechápavost lidí, kteří chtějí mít schopnosti. Brala jsem to za prokletí. Lidé ani neví, co vše obnáší vnímat z většího rozměru, než je běžné. Mé tělo reagovalo paralyzací a celá má bytost musela počkat celý den, později dva na to, až se začne znovu hýbat. Ležet v bolestech bylo nekonečné. Rodina, která nade mnou jen bezmocně stála a přihlížela, zoufale čekajíc, kdy to vše přejde. Přešlo, somatizace se ale vždy opakovala. Byla stejná. Horečky, opar, slabost ve svalech, rýma, nemohoucnost. Hledání pochopení v sobě, kdo vypíná mé tělo, když se před chvíli mohlo hýbat?

Doktoři, při vší úctě k nim, nevěděli, co se to odehrává, když mě už po několikáté odvezla sanitka s kolapsem do nemocnice. Nastalo období hledání, mé cesty vedly k dalšímu poznávání. Díky třem pánům (docentu Jiřímu Kulkovi, osobnímu trenéru J. Jágra a asistentu Sparty Marianu Jelínkovi a Jaroslavu Duškovi) jsem započala přijetí sebe sama. Naučili mě mít se ráda, tím, že mě měli upřímně rádi, přesně takovou, jaká jsem. Se vším. S defektem, labilitou. Ženská. Pochopila jsem, že se ve mně kumuluje obrovská síla, a pokud jí nepustím ven, rozbije mé tělo zevnitř. Pochopila jsem, že byť nechceme, spousty věcí si vlastně v sobě zanecháváme v podobě programů, které se spouští, aniž bychom chtěli. Máme na to svá vybraná místa a také lidi, kterým to dáme, aby dostali skrze nás pochopení. Pustila jsem v sobě vše. Zjistila jsem, že vidím, kam směřují energie v těle, naučila se mluvit s tělem, ne s hlavou klienta. Vše je zapsáno. Uvědomila jsem si, že je potřeba lidem, dětem ukázat, že na každého se dostane, že nemusí mít v sobě napětí, spěch, že něco nestihne. Každý má svou dobu, kdy se může projevit. A proto vznikl i MILI FEST.

(Celou verzi článku najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz)

Dari Puspa Kabardina

Autorka článku bude přednášet na festivalu Miluj svůj život v Praze v sobotu 11.2.2017 v Tělocvičně 2 od 12.00 hod. a dále v Učebně A od 14.00 hod.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout