Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

Celé to začalo spíše malou katastrofou, než zázrakem. Ten osudný den na nás zapomněl náš taxikář a my jsme na letiště dojeli opravdu za minutu dvanáct. Přesně ve dvanáct totiž zavírala přepážka našeho cca 24hodinového letu na Bali. To ještě žádná katastrofa nebyla. Ale jen co jsem vyskočila z taxíku, abych stihla k přepážce včas doběhnout, se najednou někde docela blízko ozvala velmi hlasitá rána. Všichni přítomní, včetně mě, se zastavili a otočili, aby zjistili, co ji způsobilo. Ale nikde nic! A tak jsem chtěla pokračovat v běhu. Jenže místo toho jsem se potácela k zemi! Ta rána byl můj lýtkový sval! Zřejmě nevydržel to třicetiminutové vypětí a stres, že přijedeme pozdě a prostě prasknul. A tím to vlastně celé začalo.

V domnění, že to asi bude jen něco malého, jsem sice v urputných bolestech, ale za vydatné pomoci metody EFT, konečně zdárně přistála na půdě mé milované země. Jenže to opravdu nic malého nebylo. A jelikož jediné, čeho jsem byla schopná, bylo ležení, rozhodla jsem se s tím něco začít dělat. Měla jsem před sebou celou dovolenou a představa, že ji strávím pouze vleže, nebyla moc lákavá. Zavřela jsem oči, ponořila se do hlubokého transu a navštívila v mysli své tělo, potažmo své lýtko. HRŮZA! Čekala jsem, že tam bude něco špatně, nějaká porucha, možná nějaké drobnější vnitřní zranění, nebo tak něco. Ale našla jsem tam naprosto zmasakrovaná svalová vlákna, spoustu krve a všechno úplně potrhané. Musela jsem na chvíli zase zpátky do reality a vše logicky promyslet, trochu, jako bych v mé hlavě uspořádala malé lékařské koncilium. Vymyslela jsem plán mentální operace a v transu se vrátila do svého lýtka. Tam jsem vše zdárně odoperovala, přišila, odstranila sraženiny, použila to, co jsem nazvala „biologickou síťí“ a zašila to. Světe div se, večer jsem byla schopna chůze! Jenže jsem zapomněla, že po každé operaci je nutná rekonvalescence. A tak jsem ráno musela operovat znovu a opravit to, co jsem v čerstvě vyléčeném lýtku napáchala předčasnou procházkou. Pak už jsem rekonvalescenci dodržela a za dva dny už jsem dokázala normálně chodit. Ale nebylo to ještě úplně ono. Proto jsem hodně odpočívala a pobývala v oblíbeném transu. A jak jsem tak byla vzdálená všem pracovním záležitostem, emailům, facebookům, telefonům..., najednou jsem se probrala s myšlenkou: „CO TO VLASTNĚ DĚLÁM? KAM SE TO POŘÁD PACHTÍM? KDO O TO STOJÍ? K ČEMU TO VLASTNĚ VŠECHNO JE? MUSÍM SE PŘECE VRÁTIT KE SVÉ SPIRITUÁLNÍ PODSTATĚ!“

Dovolená byla u konce a na zpáteční cestě jsem se na přestupu podívala po dlouhé době do e-mailu. A byl tam email od Garyho Craiga (zakladatele EFT) o tom, že pořádá první kurz EFT Optimal - kurz kvantové medicíny, kurz který nás vrátí k naší spirituální podstatě, k naší duši. Jaká „náhoda“! Bez rozmýšlení jsem se na kurz přihlásila a rovnou ho i zaplatila. A o pár měsíců později jsem opět přeletěla zemi a celý kurz absolvovala. Nedá se to popsat slovy, nejde to vysvětlit! Je to nová filozofie, jak říká Gary, nová medicína. Od té doby všechno ve svém životě měním a upravuji tak, aby moje mysl měla možnost dostávat se tam, odkud potom dokáže dělat zázraky. Kam? Do OPTIMÁLNÍHO stavu! A jak už to tak v životě chodí, když uděláte školu, přijdou zkoušky. Já udělala kurz a velká zkouška mě ještě čekala. Vše, co jsem se naučila, jsem zkoušela aplikovat na absolventech mých EFT tréninků a zázraky se děly. Pak přišla zkouška ohněm. Moje tři kočičky záhadně nastydly. Začaly kýchat, měly hroznou rýmu. Nic takového jsme za 20 let naší kočičí historie nezažili. A jedna, moje nejmilovanější, ne a ne se z toho dostat. Veterináři už to bylo divné a test brzy potvrdil to, co jsme se báli i jen vyslovit. „FIP“. Když si tuto zkratku vygooglíte, nedostanete jinou informaci, než že je to kočičí virové onemocnění s fatálním koncem. Veterinář nás připravoval na nejhorší. Vynechám potoky slz a bezmoc a přeskočím rovnou k tomu, že jsem prostě musela udělat zázrak. Jenže, dostaňte svou mysl do optimálního stavu, když je ve stavu úplně opačném! Ale povedlo se! K léčbě jsem využila EFT v kombinaci s Optimal EFT a vším, co umím z kvantové medicíny. Obrátila jsem svůj smutek (EGO) na lásku (DUŠI) a celé to využila k léčbě mé milované Chibi. Vytvořila jsem při tom i novou techniku práce s viry. Právě ta zastavila šíření smrtelného viru v těle naší kočičky. Prostě a jednoduše, když dnes píšu tenhle článek, jsou to už celé dva roky! Chibi tu u mě leží stočená a spinká (předtím mi ovšem asi 3x vynadala, že se věnuji jen počítači :-)

Kvantová medicína je opravdu NOVÁ MEDICÍNA. Je to šance pro lidi, aby se skutečně dokázali uzdravit. Nedávno jsem se zúčastnila kurzu snad nejznámějšího lékaře světa, Deepaka Chopry, který tvrdí, že stres je epidemií dnešní doby. Dovolím si s touto celebritou nesouhlasit. Myslím, že epidemií dnešní doby je EGO. A kvantová medicína dává šanci nám všem vrátit se „domů“, k naší skutečné podstatě, k naší DUŠI a uzdravit se.

P.S. Stejně jako lékař při kontrole mého svalu po příletu domů nevěděl údivem, co říct, neví ani náš veterinář, co říct. Asi po roce to už vzdal a přestal s kontrolními otázkami, jak se má Chibi....

Video: Co je kvantová medicína? Jednoduše a pro každého

Zdena Katayama

www.eft.cz

Autorka článku bude přednášet na toto téma na festivalu Miluj svůj život v Praze v pátek 10.2.2017 v Učebně B od 17.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 1565 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život